O nas

Agencja "Rutkowski Nieruchomości" jest profesjonalnym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Fachowa, kompleksowa i rzetelna obsługa, która pozwoli Państwu na dokonanie korzystnego wyboru, zaoszczędzenie czasu oraz ułatwi formalności związane z zakupem, sprzedażą i wynajmem Państwa nieruchomości.

Usługa naszej agencji obejmuje również kompletowanie i wstępną weryfikację dokumentów potwierdzających stan prawny nieruchomości bądź spółdzielczego prawa do lokalu, domu, niezbędnych do sprzedaży takich jak wypisy z ksiąg wieczystych, wypisy z ewidencji gruntów i budynków, stosowne zaświadczenia ze spółdzielni mieszkaniowych, wypisy z planów zagospodarowania przestrzennego.

Agencja "Rutkowski Nieruchomości" współpracuje z renomowaną kancelarią notarialną, zapewniającą profesjonalną obsługę prawną przy sporządzaniu umów sprzedaży.

Stosując się do zasad kodeksu Etyki i Standardów zawodowych zapewniamy szybką i kompleksową obsługę oraz nadzór formalno - prawny przeprowadzanych transakcji. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące wynikać w trakcie wykonywania czynności pośrednictwa.

Zadowoleni klienci dają nam dużą satysfakcję oraz prawo uważać się za rzetelną i profesjonalną firmę, oferującą najwyższy poziom usług.

Zapraszamy do współpracy.